Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/parafi23/public_html/templates/orion_belt/html/com_content/article/default.php on line 38

Ogłoszenia duszpasterskie 19 lipca 2015 roku

1. Rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Po Mszy o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci. Wieczorem o 17.30 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym i o 18.00 Msza Święta. Jutro, we wtorek i w środę spotkania dla dorosłych o 8.30 i o 18.00. Dla uczniów naszej szkoły spotkania w kościele o 10.00 i 11.30. We wtorek dzień Sakramentu Pojednania. Spowiedź rano od 8.00, a po południu od 17.15. Osobę Ks. Rekolekcjonisty i wszystkich Parafian polecajmy w modlitwie dobremu Bogu…

2. W minionym tygodniu odbyły się uroczystości pogrzebowe śp. Jerzego Płatka i śp. Bogusławy Natkaniec. Dla naszych zmarłych prośmy o obfitość Bożego Miłosierdzia.
3. We wtorek z racji rekolekcji nie będzie spotkania kręgu biblijnego.        
4.  W środę o 17.40 Nowenna przed obrazem naszej Patronki, a potem Eucharystia w intencjach zbiorowych.
5. W czwartek o 19.00 spotkanie Akcji Katolickiej. Zapraszamy…
6. W piątek Droga Krzyżowa po Mszy Świętej o 17.00. Będzie też Droga Krzyżowa o godzinie 20.
7. Zachęcamy do przygotowania palm na Niedzielę Palmową. Poświęcenie na każdej Mszy. Tradycyjnie organizujemy konkurs na największą i najpiękniejszą palmę dla dzieci i młodzieży w czasie Mszy o godzinie 11.30.
8. Razem z Caritas Polska zapraszamy do udziału w akcji „Paczka dla Ukrainy”. Produkty żywnościowe oraz artykuły chemiczne i kosmetyczne można przygotować zgodnie z podaną instrukcją, która jest dostępna na stoliku…
9. Dzisiaj i w środę możemy złożyć dar na potrzeby rekolekcji oraz na pomoc rodzinie jednego z naszych ministrantów, której spaliło się mieszkanie. Bardzo prosimy nie tylko o wyjątkowe potraktowanie tej ofiary, ale także o gorliwą modlitwę za naszą parafię i ofiarowania Komunii świętej w tych intencjach. Bóg zapłać za okazywane wsparcie i zrozumienie…
10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego Grobu…
11. Także w przyszłą niedzielę 2 kwietnia na Placu Papieskim w Sosnowcu odbędzie się spotkanie modlitewne. W czasie ataków na św. Jana Pawła II chcemy się wspólnie modlić oraz wyrazić naszą jedność, wdzięczność i przywiązanie do Świętego Polaka. Spotkanie rozpocznie się o godzinie  19.30. Jest prośba, aby zabrać ze sobą świece.
12. Sosnowieckie Hospicjum św. Tomasza składa serdeczne podziękowanie za złożone w ostatnią niedzielę i poniedziałek ofiary na funkcjonowanie tej wspaniałej instytucji. Pismo jest umieszczone w gablocie.  
13. Wszystkim Solenizantom obchodzącym imieniny i urodziny składamy najlepsze życzenia i polecamy ich Panu Bogu przez wstawiennictwo naszej Patronki. Dziękujemy za wspólną modlitwę, a na ten cały tydzień życzymy: Szczęść Boże.

Duszpasterze